Company Detail

  1. Home
  2. Customer Service Or Operations
  3. Company detail
employer

About “Psycholog Poznań”

Czy czujesz, że życie staje się coraz trudniejsze do pokonania? Czy masz uczucie, że tkwisz w martwym punkcie? Pozwól mi, Łukaszowi Błaszczakowi, psychoterapeucie z Poznania, być Twoim przewodnikiem w podróży do lepszego samopoczucia i głębszego zrozumienia siebie.

Z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami, pracując w nurcie integracyjnym, jestem gotów wesprzeć Cię w przezwyciężeniu wszelkich trudności. Moja praktyka oparta jest na solidnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, rozwijanej poprzez udział w prestiżowych kursach, w tym 5-letnim kursie psychoterapii z akredytacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz 3-letnim kursie Core Training przygotowującym do roli terapeuty ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Terapia Dynamiczna).

Moje podejście jest oparte na indywidualnych potrzebach każdego klienta. Unikam sztywnych schematów działania, a zamiast tego kieruję się współczuciem, uważnością, troską i precyzją. Wiem, że budowanie zaufanej relacji terapeutycznej opartej na bezpieczeństwie i zrozumieniu jest kluczem do skutecznej terapii.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i uczestnictwu w licznych szkoleniach, które przekładają się na ponad 700 godzin praktyki, jestem przygotowany na wsparcie w różnorodnych obszarach życia. Nie czekaj dłużej – daj sobie szansę na pozytywne zmiany i skontaktuj się ze mną już dziś. Twój lepszy jutro zaczyna się tutaj!

 

Psycholog – Psychoterapeuta Łukasz Błaszczak Poznań | dobry psycholog Poznań
Szkolna 1/301
61-835 Poznań
Tel. 798962198

No projects found.